"Labai džiaugiuosi, kad mano mokymosi įstaigoje yra toks nuostabus kampelis vaikams. Čia gausu žaislų ir priemonių, kurios lavina vaikų vaizduotę, kruopštumą ir kitas savybes. Mano dukrytėms labai patinka ši "Šeimos planeta". Ačiū už galimybę palikti savo vaikučius ir pasimokyti per tą laiką. Dėkui už auklėtojų rūpestingumą."
Gabijos ir Mildos mama Diana

"Apsilankome retkarčiais, nes esu neakivaizdinio skyrio studentas. Vaikas eina noriai su džiaugsmu. Tokio centro idėja yra labai gerai. Ačiū Jums ir sėkmės, kad ir toliau veiktumėte."
Tomo tėtis

"Į centrą atvykstame retai, tačiau labai džiaugiuosi, kad jis yra. Vaikai laukia kuomet gali eiti vėl. "Vaikų centro" auklėtojai nuoširdūs ir malonūs, tikriausiai todėl vaikai jų pasiilgsta."
Studentas Marius

"Į Vaikų priežiūros centrą atvykstame retkarčiais, bet iš jo vaikas grįžta patenkintas. Noriai keliauja į jį ir kitą kartą."
Erika

"Titas ir Beatričė "Vaikų priežiūros centrą" lanko nuo jo atidarymo pradžios. Mes esame juo labai patenkinti – mama žino, kas darbo metu jos vaikai bus saugūs ir įdomiai užsiėmę. Vaikai taip pat laukia apsilankymo Vaikų priežiūros centre. Šaunios auklytės ir "aukliukai" (ypač Ieva). Tikimės, kad "Vaikų priežiūros centras" veiks ir pasibaigus "Šeimos planeta" projektui. Sėkmės!"
Mama Regina K.

"Į Vaikų priežiūros centrą Laimoną atvedžiau pirmą kartą, tačiau jau pasiimdama jį iš grupės matau, kad jam čia patiko. Atvesiu jį čia ir dažniau."
Mama Irma

"Esu labai patenkinta galimybe naudotis mobilių auklių - padėjėjų darbe paslauga."
Audronė

"Labai gerai, kad distancinė mokymosi klasė egzistuoja. …"klasėje visada galima apsilankyti, bei pasinaudoti internetu, pasidaryti reikiamus darbus". Klasė yra visai čia pat, nereikia toli eiti, ieškoti interneto svetainių. Labai geras dalykas, kad viskas - nemokamai. Manau, vienas pagrindinių trūkumų - per mažai kompiuterių, dažnai reikia laukti eilėse (ypač kai labai reikia). Per mažai darbo valandų! Erdvės daug, o kompiuterių mažai!"
Anonimas

"Į šią distancinio mokymosi klasę galima ateiti bet kada. Geras laikas, nes dieną būtų neįmanoma prieiti. Kadangi gyvenam bendrabutyje, tai lengviau ruoštis paskaitoms, mažiau laiko sugaišti ieškodamas informacijos internete (nereikia toli vaikščioti). Mano nuomone, galėtų būti nustatytas ilgiausias sėdėjimo laikas (valanda ar pusantros valandos), nes kiti tik susirašinėja ilgai, o tu turi laukti, nors reikia ruoštis paskaitoms."
Anonimas

"Distancinio mokymo(si) klase gali naudotis asmenys, neturintys interneto. Nereikia mokėti pinigų. Skatina naudotis internetu ir rinkti duomenis susijusius su mokslais, jei to neįmanoma daryti namuose. Trūkumas būtų toks, kad nepatogus darbo laikas dirbantiems studentams. Nedirba savaitgaliais. Galėtų pailginti darbo valandas."
Anonimas

"Mano nuomone, distancinio mokymosi klasės didžiausias privalumas tas, kad ja gali naudotis visi norintys. Tai palengvina studento studijas. Man studijuojančiam technologijos fakultete ypač svarbu gauti naujausią informaciją, kurią suteikia internetas. Dar ši klasė man labai naudinga ir patogi, nes gyvenu ketvirtame bendrabutyje. Dauguma studentų nežino apie šios klasės egzistavimą, nes nėra informacijos šaltinių arba jų trūksta. Taip pat galėtų būti ilgesnės darbo valandos, tuomet daugiau studentų galėtų pasinaudoti šiomis paslaugomis."
Anonimas

"Distancinio mokymosi klasė - patogi vieta dirbti kompiuteriu, niekam netrukdant, čia rami aplinka, skirtingai nei bendrabučio kambaryje ar internetinėje kavinėje. Trūkumas tas- kad šios klasės darbo laikas labai trumpas. Taip pat ši klasė galėtų dirbti ir savaitgaliai. Trūksta papildomos įrangos - spausdintuvų, skenerio, ausinių."
Anonimas

"Labai šaunu, kad distancinio mokymosi klasė įsikūrė ketvirtame bendrabutyje, jei tik kokios informacijos man reikia paprasčiausiai nulipu į pirmą aukštą."
Anonimas